OLEANDER OTEL – RESEPSİYONİST – 01.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.OLEANDER OTEL iş ilanına ait olan bu yazı RESEPSİYONİST iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
OLEANDER OTEL
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Yaz-Kış Açık 5* Turistik Otel işletmemizde istihdam edilmek üzere aşağıda detayı verilen nitelikleri taşıyan RESEPSİYONİST arıyoruz. Aranan Nitelikler; 1-Bay-Bayan 2-Çok iyi derecede ALMANCA bilen, 3-En az Lise Mezunu, gerekli sertifikalara sahip, 3- Turistik Otel işletmelerinde RESEPSİYONİST deneyimi olan, 4-Prezantabl, Ekip çalışmasına uygun 5- Ofis uygulamalarını kullanabilen, 6-Emekli olmayan –Erkek adaylar için Askerliğini yapmış. Başvurular sadece E-mail veya Faks ile kabul edilecek olup, gizli tutulacaktır. Görüşme tarihleri davet edilerek bildirilecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: