ÖZKAYMAK İNCEKUM / SELECT OTEL – MUHASEBE MÜDÜRÜ – 20.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ÖZKAYMAK İNCEKUM / SELECT OTEL iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ÖZKAYMAK İNCEKUM / SELECT OTEL
Pozisyon :
MUHASEBE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Genel Nitelikler ÖZKAYMAK bünyesinde İncekum & Select Otelimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Departmanına Muhasebe Müdürü alınacaktır. Alanya Avsallar bölgesinde 2 Otel (1 şirket) yapılanması çatısında yer alan Özkaymak Hotels bünyesinde görevlendirilmek üzere; Turizm/Otelcilik sektöründe ve alanında deneyimli “MUHASEBE MÜDÜRÜ” aranmaktadır. Adayların yakın bölgelerde (Alanya, Manavgat vb.) ikamet etmeleri tercih sebebidir. Başvurularınızı incekum.personel@ozkaymak.com.tr adresine özgeçmiş ile iletebilirsiniz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: