RAYMAR HOTELS – ELEKTRİKÇİ – 03.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.RAYMAR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
RAYMAR HOTELS
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Otelimiz, Raymar turizim otelcilik A.Ş . teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere, 5 yıldızlı otel ve mesleğinde deneyimli olan, aynı zamanda oda giriş kartlı sistem enerji role ve DND sistemi kurabilen ve arızalarını çözebilen, trifaze otomatik kumanda panoları arızalarını çözebilen , gerekli diploma ve belgeleri olan ELEKTRİKÇİ mesayi arkadaşı arıyoruz . başvurular bizzat teknik müdür le veya CV nizi 05418213208 numara lı telefona whatsapp tan yada mail adresimize de gönderebilirsiniz. teşekkür ederiz. ersinsari61@gmail.com teknik@raymarhotels.com ( 3300 + agi maaş )

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: