RAYMAR HOTELS – TESİSATÇI – 03.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.RAYMAR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı TESİSATÇI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TESİSATÇI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
RAYMAR HOTELS
Pozisyon :
TESİSATÇI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Otelimiz, Raymar turizim otelcilik A.Ş . teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere, 5 yıldızlı otel ve mesleğinde deneyimli olan, gerekli diploma ve belgeleri olan TESİSATÇI mesayi arkadaşı arıyoruz . geberit gömme rezervuar arızaları oda banyo içerisinde tüm aksesuvarlar su tesisatı pissu tesisatı arızalarını çözebilen ppr , pissu tesisatları nı bilen pissu kuyuları tesisat bakım ve onarımlarını yapa bilen arkadaşlarımız için başvurular bizzat teknik müdür le veya CV nizi 05418213208 no lu numaraya whatsapp tan veya mail adresimize de gönderebilirsiniz. teşekkür ederiz. teknik@raymarhotels.com ersinsari61@gmail.com ( 3300 + agi maaş ))

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: