ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL – HAVUZCU – 17.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı HAVUZCU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HAVUZCU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL
Pozisyon :
HAVUZCU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı / Manavgat / Antalya bölgesinde STONE GROUP HOTELS bünyesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTELİMİZE, Otelde En az 2 yıl HAVUZCU pozisyonunda çalışmış, Branşında mesleki yeterlilik belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Uzun Soluklu Bir Çalışma Ortamı İsteyen, Sonuç Odaklı, Proaktif, en fazla 50 yaşında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya-Manavgat’ta ikamet eden, ya da lojmanda konaklayabilecek HAVUZCU çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Manavgat’a servis ve lojman imkanımız vardır. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: