SEASHELL RESORT OTEL – HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) – 18.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SEASHELL RESORT OTEL iş ilanına ait olan bu yazı HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SEASHELL RESORT OTEL
Pozisyon :
HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki bölgesinde kurulu olan İşletmemiz için aşağıdaki niteliklere sahip konusunda deneyimli Kat Hizmetleri Md. aramaktayız. * Üniversitelerin Turizm-Otelcilik bölümlerinden mezun * Temizlik ürünleri, ekipman ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olan * Dinamik, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, dış görünüme önem veren * Bütçe, raporlama ve dokümantasyon prensiplerini bilen * Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  * Misafir ve çalışan odaklı, çalışan iletişiminde etkin, eğitici, yönlendirici, * Hijyen uygulama prosedürlerini bilen, kalite odaklı çalışan İlgilenen adayların mail adresine resimli cv göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: