SEASHELL RESORT OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 16.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SEASHELL RESORT OTEL iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SEASHELL RESORT OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki bölgesinde kurulu olan İşletmemiz için aşağıdaki niteliklere sahip konusunda deneyimli Misafir İlişkileri Md. aramaktayız. * Almanca ve İngilizce dillerine hakim, ek yabancı dil bilgisi tercih sebebidir * Çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiş, misafir odaklı hizmet standartlarının gerektirdiği analitik düşünce yapısına sahip * Raporlama ve analiz edebilme bilgisine sahip, * Dış görünüşüne özen gösteren, * Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği kuvvetli, güleryüzlü * MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, * Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip İlgilenen adayların ilgili mail adresine resimli cv göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: