SELGE BEACH RESORT & SPA – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SELGE BEACH RESORT & SPA iş ilanına ait olan bu yazı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SELGE BEACH RESORT & SPA
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat/Kızılağaç bölgesinde bulunan, alkolsüz hizmet veren SELGE BEACH RESORT SPA OTEL tesisimiz için; aşağıdaki niteliklere sahip ÖNBÜRO MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. -Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun , -5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3-5 yıl deneyimli, -İngilizce, Arapça, Fransızca dillerinden en az birini iyi derecede bilen, -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -İkna yeteneği yüksek ve güleryüzlü, -Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya gereken özeni gösteren, -Diksiyonu düzgün iletişim konusunda becerisi yüksek, *İlgilenen adayların ik@selgebeachhotel.com e-mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: