SELGE BEACH RESORT & SPA – REZERVASYON ŞEFİ – 15.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SELGE BEACH RESORT & SPA iş ilanına ait olan bu yazı REZERVASYON ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .REZERVASYON ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SELGE BEACH RESORT & SPA
Pozisyon :
REZERVASYON ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İyi derecede İngilizce bilmek. (İkinci dil tercih sebebidir.) Üniversite Mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik mezunu) Belirtilen pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak. Ofis malzemelerini kullanmayı biliyor olmak (Bilgisayar, Fotokopi, Tarayıcı, vs) İyi derecede bilgisayar bilgisine vakıf olmak (Word, Excel, Outlook, vs) Rezervasyon ve gelir raporları hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak Rezervasyon sistemlerine hakim olmak (Tercihen MOD) İkili ilişkilerinin iyi olması.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: