SELGE BEACH RESORT & SPA – SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜR YARD. – 15.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SELGE BEACH RESORT & SPA iş ilanına ait olan bu yazı SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜR YARD. iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜR YARD. iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SELGE BEACH RESORT & SPA
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜR YARD.
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kızılağaç bölgesinde bulunan tesisimize Satış Pazarlama Müdür Yardımcısı aranmaktadır; Aranan Nitelikler: İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça dillerinden en az iki tanesine iyi derecede vakıf olmak, Üniversite Mezunu (Tercihen Turizm ve Otelcilik), Belirtilen pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak, Ofis malzemelerini kullanmayı biliyor olmak (Bilgisayar, Fotokopi, Tarayıcı, vs), İyi derecede bilgisayar bilgisine vakıf olmak (Word, Excel, Outlook, vs), Rezervasyon ve gelir raporları hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak, Rezervasyon sistemlerine hakim olmak (MOD, Fidelio, Asya Soft, Sedna, Elektra, vs) Diksiyonu düzgün olmak, İlgilenenlerin resimli CV göndermesi rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: