SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH – TEKNİK ŞEF – 16.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK ŞEF iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK ŞEF iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SENTIDO TRENDY VERBENA BEACH
Pozisyon :
TEKNİK ŞEF
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki bölgesinde faaliyet gösteren otelimizde görevlendirmek üzere Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır ; * Otelcilik sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, * Elektrik elektronik ,Mekanik ,soğutma ,sistemleri vb. konularında tecrübeli olması, * Elektrikçi Belgesine sahip * Microsoft Office programlarına hakim * Ekip çalışmasına yatkın, yönetici yeteneğine ve tecrübesine sahip olması , * Ekip çalışanları ve diğer yöneticiler ile iletişim konusunda sıkıntısı olmaması, * İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi. ilgili adayların resimli cv’lerini mail atmaları rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: