SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL – HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) – 03.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL iş ilanına ait olan bu yazı HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL
Pozisyon :
HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ROYAL TAŞ TURİZM .A.Ş. bünyesinde yer alan EVRENSEKİ bölgesinde bulunan “ROYAL TAJ MAHAL” Otelimizde görevlendirilmek üzere ”Kat Hizmetleri Müdürü” arayışımız mevcuttur. Genel Nitelikler; *Turizm Meslek Lisesi , Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, *Turizm ve Otelcilik sektöründe 5 yıldızlı Otellerde en az 5 yıl yönetici deneyimine sahip, *Mesleğiyle ilgili operasyonel ve teknik konulara hakim, * MS Office programlarına hâkim, *Kalite standartlarına bağlı kalarak çözüm ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, *Yönetim, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, *Bütçe ve raporlama konusunda bilgi sahibi, *Prezentabıl, etkin iletişim becerisi ve liderlik vasıflarına sahip, *Kendisine bağlı ekiplerin mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyecek ve eğitimler verebilecek, * Çamaşırhane işleyişinin kontrol ve yönetimini sağlayabilecek, *Mesleki İngilizce –Almanca bilgisine sahip, *Tüm diğer departmanlarla etkin, aktif ve uyumlu işbirliği kurabilen kat hizmetleri müdürü aranmaktadır. ik@royaltajmahal.com adresine CV’lerin gönderilmesi rica olunur. Mail dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: