SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 13.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ROYAL TAŞ TURİZM .A.Ş. bünyesinde yer alan EVRENSEKİ bölgesinde bulunan “ROYAL TAJ MAHAL” Otelimizde görevlendirilmek üzere ”Misafir İlişkileri Müdürü” arayışımız mevcuttur. Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 2 yıl aynı pozisyonda görev almış, * MS Office programlarını kullanabilen, * Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, * Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, * Temsil yeteneği güçlü, * Dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, * İnsan ilişkileri kuvvetli, problem çözme yeteneğine sahip, * Misafir ilişkileri görev ve sorumluluklarını yürütecek, * Misafir verileri konusunda gizlilik prensibini benimsemiş olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, * Takım çalışmasına yatkın, * Kadın Misafir İlişkileri Müdürü aranmaktadır. ik@royaltajmahal.com adresine CV’lerin gönderilmesi rica olunur. Mail dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: