SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL – TEKNİK MÜDÜR – 03.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK MÜDÜR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK MÜDÜR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SERTAŞ TURIZM ROYAL TAJ MAHAL OTEL
Pozisyon :
TEKNİK MÜDÜR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ROYAL TAŞ TURİZM .A.Ş. bünyesinde yer alan EVRENSEKİ bölgesinde bulunan “ROYAL TAJ MAHAL” Otelimizde görevlendirilmek üzere ”Teknik Müdürü” arayışımız mevcuttur. *Turizm Meslek Lisesi , Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, *Turizm ve Otelcilik sektöründe 5 yıldızlı Otellerde en az 5 yıl yönetici deneyimine sahip, *Mesleğiyle ilgili operasyonel ve teknik konulara hakim, *Kalite standartlarına bağlı kalarak çözüm ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, *Yönetim, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, *Bütçe ve raporlama konusunda bilgi sahibi, *Prezentabıl, etkin iletişim becerisi ve liderlik vasıflarına sahip, *Kendisine bağlı ekiplerin mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyecek ve eğitimler verebilecek, *İş sağlığı ve güvenliği prosedürleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olan, *MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, *Planlı bakım-onarım programının ve işleyişinin yasal prosedürlere göre yürütülmesinin takibinin yapılması,· ik@royaltajmahal.com adresine CV’lerin gönderilmesi rica olunur. Mail dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: