SGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ. – TEKNİK PERSONEL – 04.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.SGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ. iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK PERSONEL iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK PERSONEL iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SGG ALANYA TUR. HİZ. TİC.AŞ.
Pozisyon :
TEKNİK PERSONEL
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya /Alanya bölgesinde bulunan ÇİVİT ÇAMAŞIR YIKAMA FABRİKASINDA görevlendirmek üzere; –Meslek Lisesi elektrik – elektronik bölümlerinden mezun (Temel bilgiye sahip olması yeterlidir, ilgili eğitimler verilecektir) –Yetiştirilmek üzere veya en az 3 yıl deneyimli –askerlik hizmetini tamamlamış –Takım çalışmasına yatkın, –vardiyalı çalışabilen, –İş disiplinine sahip, –dinamik ve çalışkan Takım arkadaşları arıyoruz.. ilgilenen adaylar: cv mail: teknikservis@civit.com.tr 242 515 1525 09:00-17:00 saatleri arasında bilgi için arayabilirsiniz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: