SİDE PREMIUM HOTEL – SOSYAL MEDYA – 17.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SİDE PREMIUM HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı SOSYAL MEDYA iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SOSYAL MEDYA iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE PREMIUM HOTEL
Pozisyon :
SOSYAL MEDYA
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Öz Hotels bünyesinde bulunan 5 yıldızlı tesislerimizde görevlendirilmek üzere; -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl, -Dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen , -Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, -Sosyal ağların özelliklerini iyi bilen, trendleri yakından takip edebilen , -Marka bilinirliğine katkı sağlayacak çalışmaları yürütebilecek, -Düzenli olarak orjinal metin, resim, video vb içerik oluşturup yayınlayabilecek, -Sosyal medya üzerinden gelen yorum ve talepleri karşılayabilecek, -Adobe Illustrator, After Effects, Photoshop programlarına hakim, -İletişim yetenekleri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, -Drone, GoPro vb Kullanınımına hakim olan. Sosyal Medya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen adayların mail yoluyla müracaat etmeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: