SİDE ROYAL PARADİSE – ELEKTRİKÇİ – 15.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SİDE ROYAL PARADİSE iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE ROYAL PARADİSE
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ANTALYA – MANAVGAT adresinde yer alan 5 yıldızlı ALEXİA RESORT otelde görevlendirilmek üzere ELEKTRİKÇİ takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler: * En az Meslek Lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * En az aynı pozisyonda 3 yıl çalışmış, * Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip (Elektrik – Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Bakım Onarım ya da Tesisat vb ) * Soğutma, Tesisat , Elektrik, Metal işleri ve paslanmaz konularına hakim, * İş güvenliği bilincine sahip, * Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişkisi olmayan, * servis imkanı sağlanmaktadır. Adayların 05359620578 nolu telefon numarasından ABDULLAH EROĞLU bey ile görüşmeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: