SIMPLY FINE HOTEL – COST CONTROLLER – 26.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.SIMPLY FINE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SIMPLY FINE HOTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Tosmur bölgesinde faaliyette olan 4* otellerimizin Muhasebe departmanında çalışacak tecrübeli Cost controller alınacaktır. * Benzer pozisyonda otellerde en az 2 yıl deneyimli, * Microsoft Office programlarına hakim, * Tercihen elektra programı bilen, * depo stok takibi yapabilecek * E-fatura ve E–arşiv fatura düzenleme bilgisine sahip, *Alanya da ikamet eden . Öz geçmişinde fotoğrafı olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. başvurular ik@simplyfinehotel.com mail adresine yapılacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: