SUNİS ELİTA BEACH RESORT HOTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 23.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.SUNİS ELİTA BEACH RESORT HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SUNİS ELİTA BEACH RESORT HOTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Sunis Group bünyesinde Antalya Manavgat Kızılağaç bölgesinde bulunan 5 yıldızlı tesisimiz Sunis Elita Beach Resort &Spa Hotel’de görevlendirmek üzere ; * Lisans veya Turizm Otelcilik bölümü Ön lisans mezunu, * Benzer görevde en az 3 yıl yöneticilik yapmış, * 45 yaşını aşmamış, * İngilizce, Rusça ve Tercihen Almanca dil bilgisine sahip, * Misafir istek ve şikayetleri konusunda geri bildirimlere ve raporlama sürecine hakim, Misafir İlişkileri Müdürü arayışımız vardır. Başvuruların mail yoluyla veya şahsen tesisimize gelerek İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yapılması rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: