TATILIMO – MUHASEBE ELEMANI – 25.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.TATILIMO iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
TATILIMO
Pozisyon :
MUHASEBE ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya şehir merkezinde bulunan seyahat acentemizde görevlendirmek üzere Muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır. * Ms Office programlarına hakim, * Acente otomasyon programlarını bilmesi tercih sebebidir. *Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, *Gider-Gelir takibi ve faturaları, Kredi kartları pos takibi vb. (post sistemini bilen) işlemleri mevzuata uygun olacak bir şekilde muhasebeleşmesini sağlamak, *Otellerle konaklama mutabakatı gibi aylık muhasebe işlemlerini yapmak, * Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak *E-Fatura / E Arşiv sisteminde tecrübeli *Alanya’da ikamet eden (lojman/kalacak yer imkanı yoktur) Başvuruların resimli cv olarak muhasabe@tatilimo.com adresine mail atılmasını rica ederiz. Özgeçmişlerin değerlendirmesi sonunda olumlu olan adaylar yüz yüze görüşmeye çağırılacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: