VILLA TURKA – KAHVALTICI – 03.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.VILLA TURKA iş ilanına ait olan bu yazı KAHVALTICI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KAHVALTICI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
VILLA TURKA
Pozisyon :
KAHVALTICI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Yaz/Kış açık olan 10+ odalı butik otelimizde hemen işbaşı yapmak üzere, MUTFAK/KAHVALTI SORUMLUSU aranıyor. İş Tanımı: Açık büfe kahvaltı hazırlama (omlet, kek, börek, vs pişirme) Personel yemeği hazırlama, Mutfak düzeni + temizliği + bulaşık, Haftada bir kat hizmetlerine destek vermek (kat temizlik görevlisinin izinli olduğu günlerde oda temizliği) Aranan Nitelikler: Alanya’da ikamet eden, İyi referansları olan, En az 2 yıl tecrübeli, 40 yaş altı çalışma arkadaşları. Ehliyet ve sigara içmemek tercih sebebidir Önemli: Maaş+ Prim sistemi mevcuttur LOJMAN YOKTUR. Başvuru: İlgilenen adayların özgeçmişlerini, eposta adresine veya 5335581267 numarasına WHATSAPP üzerinden iletmeleri rica olunur. Telefon ile yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: