WASHINGTON RESORT HOTEL – HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) – 25.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.WASHINGTON RESORT HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WASHINGTON RESORT HOTEL
Pozisyon :
HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Karacalar-Kızılağaç-Manavgat bölgesinde faaliyet gösteren Washıngton Resort Hotel & Spa 5* lı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Housekeeper” arayışımız bulunmaktadır. * En az 3 yıl benzer pozisyonda görev yapmış, * Hizmet kalitesinden ödün vermeyen, * Misafir ve çalışan memnuniyeti odaklı, * Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip, * Planlama, maliyet analizi ve raporlanması konusunda bilgi ve deneyim sahibi, * Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İlgilenen adayların mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: