WATER SIDE RESORT HOTEL – KREDİLER ŞEFİ – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.WATER SIDE RESORT HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı KREDİLER ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KREDİLER ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WATER SIDE RESORT HOTEL
Pozisyon :
KREDİLER ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
SORGUN MAHALLESİ TİTREYENGÖL MEVKİİNDE BULUNAN WATERSİDE RESORT HOTEL’İMİZ İÇİN GELİRLER VE KREDİLER ŞEFİNE İHTİYACIMIZ VARDIR Turizm sektöründe Krediler Şefi olarak en az 5 yıl deneyimi olan, * Tercihen RMOS OTELCİLİK PROĞRAMINA HAKİM İŞ TANIMI KISACA * OTEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP ( TAHAKKUK HESAPLARINI) KULLANABİLEN * OTEL GELİRLERİ ÖNBÜRO GELİR FATURALARINI KESMEK MUHASEBELEŞTİRMEK. * GÜNLÜK GELİR RAPORUNU ÇIKARIP YÖNETİME SUNABİLECEK * E -ARŞİV ve E -FATURA KESİP MUHASEBE KAYITLARINI YAPABİLECEK * ACENTA SÖZLEŞMELERİ VE ÖNBÜRO GELİR HESAPLARINI KONTROL ETMEK * ACENTA ÖDEMELERİNİ TAKİP EDECEK HAFTALIK YAŞLANDIRMA YAPARAK YÖNETİME SUNABİLECEK * ARŞİVLEME VE DOSYALAMA KONUSUNDA BİLGİLİ TİTİZ ÇALIŞABİLECEK EKİP ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VARDIR ayrıntılı cv.. muhasebe@tumbuller.com.tr adresine göndermenizi rica eder iyi günler dileriz….

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: