WHITE CITY BEACH HOTEL – AŞÇIBAŞI – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.WHITE CITY BEACH HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı AŞÇIBAŞI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHITE CITY BEACH HOTEL
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Konaklı bölgesinde bulunan 4 yıldızlı 120 oda kapasiteli “White City Beach ” otelimizde görevlendirilmek üzere AŞÇIBAŞI aranmaktadır. * Alanya bölgesinde benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip * Misafir Memnuniyeti, Gıda Güvenliği ve Kalite Standartları konusunda yetkin * Liyakat sahibi, nitelikli ekip oluşturma konusunda tecrübeli ve istikrarlı * Kişisel motivasyonu yüksek, yenilikçi, ikna kabiliyeti yüksek * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek * İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen * MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen AŞÇIBAŞI takım arkadaşı aramaktayız. başvuruların gm@whitecitybeach.com mail adresine yapılmasını rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: