WHITE CITY BEACH HOTEL – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.WHITE CITY BEACH HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHITE CITY BEACH HOTEL
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Konaklı bölgesinde bulunan 4 yıldızlı 120 oda kapasiteli “White City Beach ” otelimizde görevlendirilmek üzere ÖNBÜRO MÜDÜRÜ aranmaktadır. * Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, * Elektra programını iyi derecede kullanabilen, * MS Office programları kullanabilen, * Oda satışı, rezervasyon, kasa takibi, fatura kesim vb. işlemlerin takibini yapacak misafir ilişkileri konusunda tecrübeli, * Misafir memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması ve yüksek hizmet kalitesinin devamlılığı konularında sorumluluk alacak, * Ön büro işlemlerini ve personeli yönetmek, yönlendirme becerisine sahip, * Sorumluluk sahibi, * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, öz güveni yüksek, prezantabl * Çözüm odaklı çalışan, * Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yönü kuvvetli, * Sorumluluk alabilen, ikna kabiliyeti yüksek Önbüro müdürü takım arkadaşı aramaktayız. başvuruların gm@whitecitybeach.com mail adresine yapılmasını rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: