WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – AŞÇIBAŞI – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL iş ilanına ait olan bu yazı AŞÇIBAŞI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip EXECUTİVE CHEF arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Tercihen Turizm Otelcilik Eğitimi Veren Lise veya MYO / Aşçılık Mezunu * Alanya bölgesinde benzer pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 5 yıl deneyime sahip * Misafir Memnuniyeti, Gıda Güvenliği ve Kalite Standartları konusunda yetkin * Liyakat sahibi, nitelikli ekip oluşturma konusunda tecrübeli ve istikrarlı * Kişisel motivasyonu yüksek, yenilikçi, ikna kabiliyeti yüksek * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek * İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen * MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: