WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – COST CONTROLLER – 05.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip COST CONTROLLER arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Satın alınan tüm malzemelerin satın alma prosedürüne uygunluğunu takip ve kontrol etmek, * Malzemelerin kayıtlarının doğruluğunu kontrol etmek, * Stok girişlerinin tesellüm prosedürüne uygunluğunu kontrol etmek, * Stokları takip etmek ve gerektiğinde sipariş vermek, * Departmanlarda maliyet kontrolü yapmak ve rasyonel olmayan maliyetleri rapor etmek, * Departmanlarda kullanılan tüm malzemelerin doğru ve yerinde kullanımını kontrol etmek ve rapor hazırlamak, * Aylık ve yıllık cost raporu (Maliyet Raporu) hazırlamak, * Günlük olarak ambar giriş-çıkışlarını muhasebeleştirilmek, * Yiyecek içecek departmanındaki mali ve teknik aksaklıkları kontrol etmek, * Satışı yapılan yiyecek ve içeceklerin, personel yemeklerinin maliyetlerini ilgili departman sorumluları ile çıkarmak, * Alınan malzemelerin fiyat hareketlerini kontrol etmek, piyasa araştırması yapmak, * Satışa sunulan malzemelerin satış seyrini takip etmek ve aksaklıkları rapor etmek, * Yiyecek, içecek sayımlarını yaparak muhasebe kayıtlarına hazırlamak. Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur. İLGİLENEN ADAYLARIN acc@whitecityresort.com ve ik@whitecityresort.com adreslerine CV’lerini mail göndermeleri gereklidir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: