WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – SERVİS MÜDÜRÜ – 05.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL iş ilanına ait olan bu yazı SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
SERVİS MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip F&B MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İleri düzeyde İngilizce, Almanca, Rusça dillerinden en az iki dil bilgisine sahip * Liderlik vasfı yüksek, ekip yönetiminde başarılı ve istikrarlı * Yiyecek içecek malzemelerini kontrol etmek ve gerektiğinde sipariş vermek * Tüm servis personelini yönetme ve gerekli eğitimleri verme konusunda başarılı * Sektör trendlerini takip ederek yeni trendlerin otele entegre edilmesini sağlamak * İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti yaklaşımını ön planda tutabilen * Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek * MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: